Angelų sargų dieną minintys šalies pareigūnai sulaukė ir bendrovės „Lietuvos energija“ padėkos už sunkią kasdieninę tarnybą saugant ir ginant piliečių teises bei laisves. Su policija glaudžiai bendradarbiaujančios „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius Dalius Misiūnas bei bendrovės Prevencijos ir kontrolės departamento vadovas Jonas Šneideraitis Elektrėnų policijos komisariate pagerbė pasižymėjusius pareigūnus.
D. Misiūnas ir J. Šneideraitis padėkos raštus ir simbolines atminimo dovanas įteikė Elektrėnų policijos komisariato viršininkui Andžejui Grudinskiui, Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Edvardui Mažoliui, Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkei Neringai Bubelevičienei, Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patrulei Inga Jančiukovič, Patrulių būrio vadui Sigitui Gulbinui, Prevencijos poskyrio Vievio policijos nuovados viršininkui Silvijui Gurinui, Patrulių būrio vyresniajam patruliui Egidijui Buividavičiui, Patrulių būrio vyriausiajam patruliui Ramūnui Sakaliūnui, Viešosios policijos skyriaus Operatyvaus valdymo poskyrio specialistui Egidijui Juzukoniui.
Per policijos dienai skirtą minėjimą Elektrėnų komisariate kalbėjęs D. Misiūnas pabrėžė, kad miestas turi ypatingos strateginės reikšmės objektą – elektrinę, todėl itin svarbus glaudus bendradarbiavimas su vietos policija. „Malonu jausti, kad Elektrėnų policija užtikrina tvarką ir saugumą mieste, kuriame veikia visai šaliai svarbi didelė energetikos sektoriaus įmonė. Labai svarbu, kad mūsų įmonės bendradarbiavimas su policija būtų tęsiamas ir toliau“, - kalbėjo „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius.
Renginyje apsilankęs Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas atkreipė dėmesį, kad Elektrėnų komisariatas pagal darbo rezultatus yra vienas geriausių visoje apskrityje ir galėtų būti puikiu pavyzdžiu kitiems komisariatams. K. Lančinskas padėkos raštą už bendradarbiavimą ir pagalbą policijai įteikė ir „Lietuvos energijos" vadovui D. Misiūnui.
„Lietuvos energijos“ bendradarbiavimo su Elektrėnų policijos komisariatu sutartis pasirašyta praėjusių metų pabaigoje. Remiantis strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių ir įrenginių bei kitų nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių įstatymu, sutarta užtikrinti veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, kartu dirbti atskleidimo ir tyrimo srityse, vykdant išankstinį grėsmių ir rizikos veiksnių, turinčių įtakos bendrovės nuosavybės apsaugai, mažinimą. Taip pat numatyta rengti bendrus teisės pažeidimų prevencijos projektus, keistis naudinga informacija.