Pradžia
en

Karjera

Mus vienijančios, įkvepiančios ir motyvuojančios vertybės


Atsakomybė

Rūpi. Darau. Žemei.
Pradedu nuo savęs.


Partnerystė

Skirtingi. Stiprūs.
Išvien.


Atvirumas

Matau. Suprantu. Dalinuosi.
Atsiveriu pasauliui.
 


Tobulėjimas

Smalsiai. Drąsiai.
Kasdien.
 

  

Energetiškai sumanų pasaulį kuria sumanūs žmonės

Mes esame skirtingi, tačiau tai yra mūsų stiprybė – galime dalintis savo patirtimis ir kompetencijomis. Tik tokiu būdu galime nuveikti daugiau ir savo darbu kurti vertę Lietuvai. Mylime savo darbą ir jaučiame jo prasmę. Tai mus įkvepia būti veržlius – esame pamišę dėl technologijų, inovacijų ir efektyvumo. Kasdien kuriame sumanią energetiką ir ši unikali veikla yra didžiausias mūsų įkvėpimas.

„Ignitis gamyba“ – valdo strateginius šalies elektros energijos gamybos pajėgumus. Ne tik užtikriname nacionalinius energetikos poreikius, bet ir žengiame koja kojon su energetikos inovacijomis bei įgyvendiname žaliosios elektros energijos gamybos projektus.

Mes priklausome „Ignitis grupei“, kuri yra tarptautinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse.

Mus vienija bendras siekis - sukurti 100 % žalią ir saugią energijos ekosistemą dabarties ir ateities kartoms. Take YOUR part in EnergySmart!

 

  

 

Reikalavimai pareigybėms

 

Atrask save energetikoje!

#EnergySmartSTART programa vienija įvairias energetikos įmonių iniciatyvas, kurių tikslas – sudominti ir įtraukti žmones į energetikos kūrimą. Mes už pasaulį, kuris saugus, žalias, išmanus, tvarus – ne tik mums, bet ir kartoms po mūsų. Prisijunkite ir kurkime jį drauge!