Pradžia
en ru

Ekskursijos

„Ignitis gamyba“ visus metus suteikia galimybę moksleiviams, studentams ir kitų besidominčių asmenų grupėms apsilankyti kombinuoto ciklo bloke Elektrėnuose, Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje (Kaišiadorių r.) ir Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinėje. Organizuojamos pažintinės ekskursijos, per kurias lankytojai supažindinami su elektrinių istorija, veikla, technologija ir pagrindiniais įrenginiais.

Pasiteirauti apie ekskursijas galite paskambinę Vaivai Rutkauskaitei telefonu +370 661 42385.

Kviečiame jus į virtualią ekskursiją po Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinę, kuri 2020 metų balandžio 18 d. šventė 60 metų jubiliejų. Pamatykite tai, ko paprastai čia vykstančiose ekskursijose nepavyktų išvysti.

Dėl rezervinėje elektrinėje Elektrėnuose vykstančių darbų ekskursijos šioje elektrinėje šiuo metu neorganizuojamos.

Siekiame, kad jūsų apsilankymas būtų ne tik naudingas, bet ir saugus bei sklandus, todėl prašome atkreipti dėmesį į šias taisykles:

1. Norint atvykti į „Ignitis gamybos“ objektą būtina išankstinė registracija. Elektroninėje registracijos anketoje vėliausiai prieš 5 darbo dienas reikia pasirinkti vieną iš siūlomų ekskursijos laikų, pateikti atvykstančiųjų sąrašą bei nurodyti kontaktinius asmenis. Pateiktas ekskursijos dalyvių sąrašas nekoreguojamas. Į ekskursiją atvykti galima tik sulaukus tai patvirtinančios žinutės. 
Atkreipiame dėmesį, jog netgi užsiregistravus į kombinuoto ciklo bloko ekskursiją ir gavus patvirtinimą, ekskursija gali būti atšaukta, jei blokas ekskursijos dieną dirbs. Apie tai informuosime likus 1 dienai iki atvykimo dienos. 
2. Siūlomus ekskursijų laikus pateikia pati bendrovė, kviesdama lankytojus išsirinkti jiems patogų laiką. Ekskursijos trukmė – apie 1,5 val.
3. Lankytojų grupė – ne mažiau negu 10 ir ne daugiau kaip 25 asmenų.  Pavieniams asmenims ekskursijų neorganizuojame ir prie kitų grupių neprijungiame. Didesnių grupių nepriimame siekdami užtikrinti ekskursijų kokybę ir lankytojų saugumą. Į ekskursiją atvykus mažiau negu 10 asmenų, galime atsisakyti vesti ekskursiją.
4. Priimamų ekskursantų amžius – nuo 14 metų.
5. Nors elektrinės yra valstybinės reikšmės nacionalinio saugumo objektas, tačiau filmuoti ar fotografuoti bendruosius vaizdus lauke nėra draudžiama. Filmuoti ar fotografuoti gamybinėse ir administracinės patalpose – draudžiama.
6. Kadangi mūsų ekskursijos skirtos edukaciniams tikslams, šie apsilankymai nederinami su kelionių agentūromis ar kitomis trečiosiomis šalimis.
7. Ekskursijos visose trijose elektrinėse nemokamos.

Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais. Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama čia.