Pradžia
en

Naujienos

Elektrėnų bibliotekos vadovei – nuoširdūs „Lietuvos energijos gamybos“ sveikinimai

Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje apsilankęs „Lietuvos energijos gamybos“ generalinis direktorius Juozas Bartlingas pasveikino šios įstaigos direktorę Genovaitę Dapkevičienę su neseniai gautu geriausio 2013-ųjų Lietuvos bibliotekos vadovo apdovanojimu.

Ilgametė Elektrėnų bibliotekos vadovė G. Dapkevičienė įvertinta už pažangią profesinę veiklą, svarų indėlį išsaugant kultūros vertybes, puoselėjant tradicijas ir kuriant informacinę visuomenę. Beje, šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia net 2585 bibliotekos. G. Dapkevičienė taip pat atsakinga už Vievio bei 10 kitų Elektrėnų savivaldybėje esančių kaimo bibliotekų, tad šis apdovanojimas parodo, kad nuveikta išties nemažai.

Su Elektrėnų biblioteka glaudžiai bendradarbiauja ir „Lietuvos energijos gamyba“. Jaukioje bibliotekos salėje rengiami nemokami susitikimai su žinomais žmonėmis nuolat sutraukia didelį būrį Elektrėnų krašto bendruomenės.

„Džiaugiamės, kad „Lietuvos energijos gamyba" bendradarbiauja su įstaigomis ir organizacijomis, kurioms vadovauja aukščiausio lygio, atsidavę darbui vadovai", - sveikindamas G. Dapkevičienę sakė bendrovės vadovas J. Bartlingas.

Elektrėnų biblioteka savo fonduose turinti per 49 tūkst. spaudinių, kuriais naudojasi daugiau nei 3200 nuolatinių skaitytojų. Per metus bibiliotekoje apsilanko apie 55 tūkst. elektrėniškių, svečių iš kitų miestų ir rajonų, taip pat užsienio.